Dla lekarzy i lekarzy dentystów

Dla lekarzy

PERSONAL BRANDING

W dzisiejszej dynamicznej rzeczywistości każdy jest marką. Zwłaszcza w sytuacji lekarza specjalisty, marka to podstawa długoterminowego sukcesu. Odpowiednio przygotowana strategia oraz jej wdrożenie pozwolą na stworzenie marki osobistej lekarza specjalisty, która trwale zakorzeni się w świadomości Twoich pacjentów.

STRONA INTERNETOWA
MARKI OSOBISTEJ

Nie musisz prowadzić działalności gospodarczej aby budować swoją markę oraz kreować wizerunek specjalisty. Dzięki stworzeniu strony internetowej Twojej marki osobistej będziesz miał możliwość dotarcia do swoich potencjalnych klientów i pracodawców. Strona internetowa pozwoli Ci nie tylko na opisanie własnych dokonań, publikacji naukowych oraz osiągnięć, lecz także pozwoli Ci podzielić się swoją pasją do własnego zawodu.

BRANDING GABINETU

Odpowiednio przygotowana strategia marki, to podstawa budowy silnej marki gabinetu. Niezależnie od tego, czy dopiero tworzysz swój gabinet, czy też przejmujesz go z rąk rodzinnych, ważne jest skonstruowanie zapamiętywalnej marki. Dzięki przygotowaniu logo, kolorystyki i strategii przygotujemy Twój gabinet na funkcjonowanie w nowej rzeczywistości.

STRONA INTERNETOWA GABINETU

Strona internetowa to podstawowy element wizerunku Twojego gabinetu w Internecie. Bez strony internetowej praktycznie przekreślasz szanse Twojego gabinetu na dotarcie do nowego grona klientów, którzy coraz więcej czasu poświęcają na poszukiwanie produktów i usług w internecie. Dorze zaprojektowana strona internetowa to podstawa sukcesu Twojego gabinetu.

USŁUGI MARKETINGOWE

Marketing i sprzedaż, bez nich nie ma możliwości prowadzenia skutecznej działalności gospodarczej. Twój gabinet oprócz lokalnych klientów będzie potrzebował także promocji skierowanej do pacjentów, którzy nie słyszeli o Tobie i Twojej działalności. Mając na uwadze ograniczenia marketingu w branży oraz posiadając wieloletnie doświadczenie stworzymy skuteczne kampanie marketingowe usług medycznych, które pozwolą na efektywną promocję Twojego gabinetu.

PROJEKTOWANIE DOŚWIADCZEŃ
KLIENTA

Świadczenie usług medycznych, podobnie jak świadczenie innych usług łączy się ściśle z budowaniem pozytywnych doświadczeń klientów. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej ścieżce pacjenta, związanej z rejestracją, oczekiwaniem na usługę i jej samą realizacją osiągniesz długoterminowy sukces, zaś Twoi pacjenci będą polecali Twój gabinet i usługi pozostałym pacjentom..

USŁUGI SZKOLENIOWE

Prowadzenie kariery zawodowej oraz tworzenie własnego gabinetu wymaga szerokiej wiedzy, która często znacznie wykracza poza informacje otrzymane na studiach medycznych. Przygotowaliśmy specjalny pakiet szkoleń obejmujących wszystkie elementy związane z planowaniem kariery zawodowej i biznesowej, które z pewnością ułatwią Ci poruszanie się po świecie prowadzenia własnej działalności gospodarczej w obszarze usług medycznych oraz budowy marki osobistej.